Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Bardzo wolna dostawa

Jakub

Więcej oleju niż pizzy pizza spalona

Przemysław

Ponad 40 minut spóźnienia, pizza zimna i spalona od spodu no zal poprostu 😥😥😥😢🫤

Krzysztof

Super obsługa i jedzenie

Nina

Bardzo dobra pizza i niesamowita punktualność

Dominik

Bardzo pyszna pizza i szybka dostawa ☺️

Karol

Zamawiając w aplikacji do zapłaty miało być 47 zł , kierowca zażyczył sobie 50 zł (osoba która płaciła nie miała pojęcia że powinna być kwita w wysokości 47 zł wyszło to dopiero po odebraniu zamówienia). Zwykłe złodziejstwo ze strony restauracji lub kierowca leci sobie na całego.

Łukasz

Pizza przyjechała 30 min po wyznaczonym czasie ale była pyszna

Marcin

Pizza wyśmienita. W międzyczasie zamówiłem z Ale Młyn, niezła, ale brakuje przypraw i za dużo sporych dodatków przez co jest bardzo mokra, aż za bardzo. Gratulacje że udało im się to upiec by nie było surowe i nie przypalić. U Was jednak jest idealnie, mniejsze składniki, dopieczone, trochę wilgotne, trochę chrupkie i doprawione.

Adam

Świetna pizza. Moja ulubiona w Siedlcach ostatnio. Dobrze wypieczona i smaczna, nie nawalone nie wiadomo ile składników, że robi się z tego "sałatka", cena też dobra. U innych czuć pogorszenie, albo nawalą składników by było "na bogato", odpowiednią skasują, a jest to niedopieczona mamałyga. Wy wiecie jak robić pizzę - przede wszystkim pyszne ciasto i sporo, ale bez przesady ze składnikami.

Adam

Dobra pizza

Adam